LETNIA SZKOŁA MAGII
"GILDIA MAGÓW"
ZAMEK CZOCHA

TERMINY
28.07.2014 - 08.08.2014
KOD TURNUSU: LSMC1
10.08.2014 - 21.08.2014 KOD TURNUSU: LSMC2
23.08.2014 - 30.08.2014 KOD TURNUSU: LSMC3 (turnus dla młodszych)CENY TURNUSÓW: LSMC1, LSMC2
2.270 zł - cena z transportem własnym rodzica
2.470 zł - cena z transportem organizatora 

CENY TURNUSU: LSMC3
1.750 zł - cena z transportem własnym rodzica
1.950 zł - cena z transportem organizatora KONTAKT Z ORGANIZATOREM

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 17.00
tel. 728 663 323
e-mail: qubus@qubusgroup.plPROCEDURA ZAPISÓW NA TURNUSY
Prosimy zadzwonić do naszego biura, aby sprawdzić czy na wybranym turnusie są jeszcze wolne miejsca i podczas rozmowy można dokonać tzw. rezerwacji telefonicznej (ważnej przez 7 dni).
Kolejnym krokiem jest wypełnienie umowy uczestnika (2 egz.) oraz karty kwalifikacyjnej, wydrukowanie, podpisanie i przesłanie tak przygotowanych druków do naszego biura.
Druki (umowa i karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku) znajdują się do pobrania w poniższych tabelach (WORD lub PDF).


UMOWA Z KARTĄ KWALIFIKACYJNĄ

Poniżej możesz pobrać umowę wraz z kartą kwalifikacyjną uczestnika turnusu w 2-ch formatach:

  • WORD do samodzielnego wypełnienia na komputrze;
  • PDF do wypełnienia ręcznego po wcześniejszym wydrukowaniu

Umowa i karta kwalifikacyjna w formacie WORD                  POBIERZ
Umowa i karta w formacie PDF POBIERZ

 

DOKUMENTY DO POBRANIA


Ogólne warunki udziału w imprezach turystycznych  POBIERZ
Regulaminy obowiązujące w czasie trwania wypoczynku POBIERZ
Ogólne warunki ubezpieczenia NW (nieszczęśliwe wypadki) POBIERZ
Oferta - katalog ZIMA-LATO 2014 POBIERZ
Poradnik kolonijny rodzica

WEJDŹ

 

 

WPŁATY

Qubus Group Sp. z o.o.
40-208 Katowice, ul. Ścigały 10
Nasz rachunek bankowy Alior Bank
11 2490 0005 0000 4600 5848 3177
w tytule płatności należy wpisać:
imię i nazwisko dziecka i kod turnusu

 


ORGANIZATOR TURNUSU
Organizator turystyki posiadający wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego, pod numerem 8702. Organizator jest uprawniony do prowadzenia imprez turystycznych w Polsce i poza terytorium RP oraz posiada gwarancję ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeń AXA.

NAZWA TURNUSU
Letnia Szkoła Magii "Gildia Magów" w Zamku Czocha.

UCZESTNICY
Uczestnikami turnusu mogą być dzieci i młodzież w wieku 8 - 17 lat.


KADRA TURNUSU
Na naszych turnusach pracuje sprawdzona i stała kadra. W naszym zespole kierowników, wychowawców i instruktorów zatrudni są: psycholodzy, pedagodzy, aktorzy, instruktorzy pierwszej pomocy, ratownicy. Wszystkie osoby posiadają panstwowe kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą.

TRANSPORT
Aktualna informacja transportowa do pobrania w formacie PDF.

WEJDŹ

 


ZAKWATEROWANIE
Zamek Czocha, Stankowice-Sucha w gminie Leśna. Obiekt klasy turystycznej, dormitoria zamkowe - pokoje (3,4,5,6 osobowe) wyposażone w łóżka, stolik, krzesła, szafę, gniazdko elektryczne. Pokoje z łazienkami lub na 2-3 pokoje 1 łazienka. Uczestnicy są zakwaterowani w głównym budynku zamkowym.

WYŻYWIENIE
W każdym osobodniu uczestnik otrzymuje 3 główne posiłki tj. śniadanie, obiad (2 dania), kolację. Do obiadu podawany jest dodatkowo deser. Podczas posiłków podawane są napoje zimne lub ciepłe. Szerszy opis wyżywienia znajduje się w katalogu ZIMA-LATO 2014.

PAKIET UCZESTNIKA
Uczestnik otrzymuje w pakiecie: szatę czarodzieja szytą na miarę, koszulkę turnusu, herb domu LSM, różdżkę drewnianą, świadectwo ukończenia turnusu (na papierze czerpanym),

WYCIECZKI I INNE ATRAKCJE
Zgodnie z ofertą w katalogu ZIMA-LATO 2014

INNE
Opieka medyczna (lekarz na wezwanie), opieka wychowawcza i kierownicza, instruktor tańca, instruktor pierwszej pomocy, leki w przypadku zachorowania na turnusie, ubezpieczenie NW i OC dla kadry turnusu.

ROZPOCZĘCIE UROCZYSTE TURNUSU
Wieczorem organizowana jest uroczystość przydziału do domów Letniej Szkoły Magii  przez "Tiarę Przydziału". Otrzymają też szatę i koszulkę czarodzieja, smycz oraz herb swojego domu czarodziejów.

FABUŁA TURNUSU
Uczestnicy bawią się w świat czarodziejów, znany z książek i filmów o przygodach Harry'ego Pottera biorąc udział w magicznych lekcjach, zajęciach, imprezach. Przez cały czas trwania turnusu uczestnicy zdobywają punkty dla swoich domów czarodziejów starając się zdobyć Puchar Domów Letniej Szkoły Magii.

PROGRAM
Zajęcia sportowe (quidditch - gra sportowa czarodziejów), ziołologia (nauka o ziołach, tworzenie mieszanek ziołowych), wróżbiarstwo (wróżby andrzejkowe i zabawy czarodziejów), magic-dance (nauka tańców znanych z filmu Harry Potter), magiczna mandala (zajęcia integracyjno - psychologiczne oraz relaksacyjne), gra decyzyjna Świat Czarodziejów", szyfromagia (nauka tworzenia szyfrów i ich łamania), magiografia (nauka pisania atramentem sympatycznym i odczytywanie magicznych wiadomości), amuletologia (nauka tworzenia amuletów), astromagica (podstawy astronomii), pierwsza pomoc bez różdżki (nauka pierwszej pomocy), legendy i historie Zamku Czocha, szachy i gry czarodziejów, magośpiewnia (nauka piosenek i konkursy muzyczne), mgiczne zwierzęta, język niewymawialny (dementorów), iluzja sceniczna.

INNE IMPREZY OGÓLNE
Quiz wiedzy o przygodach Harry'ego Pottera, bal magicznych postaci, gra terenowa fabularna "W poszukiwaniu kamienia filozoficznego", dyskoteka, projekcje filmów.

Pokaz iluzji scenicznej w wykonaniu uczestników po wcześniejszym przygotowaniu tricków iluzji.

UWAGA!
Uczestnik zabiera na turnus własnoręcznie oprawiony i ozdobiony zeszyt, w którym będzie zapisywał ważne informacje z lekcji magicznych.  Zeszyt będzie oceniany przez profesorów Szkoły Magii i uzyskane punkty biorą udział w konkursie o "Puchar Domów".

Uczestnik ma obowiązek dodatkowo zabrać na turnus:

  • białą koszulę (z długim rękawem);
  • chłopcy - spodnie długie (czarne lub granatowe);
  • dziewczęta - spodnie długie (czarne lub granatowe) lub spódniczkę czarną lub granatową.